paskudykonkurs

Nadejszła wiekopomna chwila! Oto pierwszy konkurs paskudkowy! Od Was tylko zależy czy i jak często będą się pojawiały tego rodzaju zabawy na naszym blogu, więc zachęcamy do udziału i komentowania.

A o so chozi tak właściwie?

Popaczajcie na obrazek:

paskudny_konkurs_walentynkowy

Powyższy rysunek został jak zwykle wykonany przez Szyszkę, lecz zabrakło w nim… tekstu. Waszym zadaniem będzie więc wprowadzić element tekstowy na obrazek (może być to dialog, może być podpis, może być nawet jakieś wierszydło) i wysłać do nas na maila. Proste? Ha! To utrudnimy: oficjalna premiera zwycięskiego obrazka będzie miała miejsce 14 lutego, czyli w Wale(n)tynki. W związku z tym motywem przewodnim naszego konkursu jest… MIŁOŚĆ! Słodka lub gorzka, komiczna lub patetyczna… wsio ryba! Byleby praca konkursowa zachowała ducha Paskud.

To co? To do broni…

Aaaa jeszcze nagroda jakaś ma być. To i będzie!

Do wygrania w Paskudnym Konkursie Wale(n)tynkowym jest zestaw 3 zaje-fajnych mydełek z naszymi podobiznami, żeby zwycięzca mógł zmyć z siebie brudy kiepskich fanficów oraz poczuć aksamitny dotyk obślizgłych macek tam gdzie lubi. 😉

IMGP1504

Więcej o mydełkach możecie poczytać tutaj:

Myj się, paskudo

Czyste paskudztwo

Paskudna Inkwizycja

 

Coś jeszcze Wam trzeba? Konkretów? Dobra, będą i konkrety!

 

Regulamin Paskudnego Konkursu Wale(n)tynkowego:

1. Prace konkursowe należy wysyłać na maila: PASKUDYKOMENTUJA@GMAIL.COM do 10-tego lutego 2016 roku.

2. Ilość prac, które możecie przesłać, jest nieograniczona.

3. Warunkiem udziału w konkursie jest nałożenie za pomocą dowolnego programu graficznego (choćby Paint) własnego tekstu/dialogu na obrazek konkursowy.

4. Niedopuszczalne są zmiany w obrębie grafiki przedstawionej na obrazku konkursowym (nie, nie możecie nam dorysowywać karnych kutasów).

5. Przesyłając prace konkursową, autor tekstu zgadza się na swobodne powielanie jej przez autorki bloga paskudy.wordpress.com.

6. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 14 lutego na blogu paskudy.wordpress.com i profilu FB Paskudy komentują.

7. Nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy w ciągu 14 dni od ogłoszenia wyników konkursu na wskazany adres (w granicach Polski of course).

8. Przesłanie pracy konkursowej oznacza akceptację tegoż regulaminu.

 

Wszystko jasne? Nie? No to trudno. 😉

Zatem do pracy rodacy!